American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

American Vip Dil Kursu Aydın

Aydın İngilizce Kursu

Dil öğreniminde lider American Vip Dil Kursu, Aydın İngilizce Kurs programları ile dil becerilerinizi güçlendirmenin en etkili yolunu sunuyor. Deneyimli eğitmenlerimiz ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, dil öğrenimi artık daha eğlenceli ve başarılı!

Amerikan Vip Aydın İngilizce dil kursu olarak, dil eğitiminde en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. En iyi İngilizce kursu olarak, kaliteli eğitim ve öğrenci memnuniyetiyle becerinizi en üst seviyeye çıkarmak için buradayız.

İngilizce Kursu Aydın

Dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim için American Vip Dil Kursu Aydın sizinle! İngilizce ve Almanca Dil Kursları hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için bize hemen ulaşın. Kaliteli eğitimden ödün vermeden uygun fiyatlarla dil öğrenmek için American Vip Dil Kursu sizin yanınızda!

Almanca Dil Kursu

Eğitimin adresi American Vip Dil Kursu Aydın! Hem yerel hem de uluslararası alanda dil becerilerinizi geliştirmenin en doğru adresi. Özel eğitim programlarımız ve interaktif öğretim materyallerimiz ile Almanca Dil Eğitimi almak artık daha kolay ve keyifli.

Almanca dil okulu olarak, Aydın'da en etkili Almanca kursunu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dil becerilerinizi geliştirerek, yeni bir dil ve kültürle tanışmak için en iyi Almanca kursu sizinle.

Almanca Kursu Aydın

Almanca öğrenmek, sadece bir dil değil, aynı zamanda yeni bir kültürün kapılarını aralamaktır. American Vip Dil Kursu olarak, Aydın Almanca Dil Kursu ile bu deneyimi sizlere sunuyoruz.

Neden American Vip Dil Kursu?

  • Bireysel Yaklaşım: Her öğrenciye özel bir eğitim planı ve destek sunuyoruz.
  • Modern Teknoloji: İnteraktif ders içerikleri ve online kaynaklarla dil becerilerinizi geliştirin.
  • Motivasyon ve Destek: Sınıf içi etkinlikler ve ödüllendirme sistemleriyle öğrencilerimizi motive ediyoruz.

 

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

04:24
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP