American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

ANKARA’NIN EN İYİ İNGİLİZCE KURSU :

AMERICAN VIP

Ankara İngilizce Kursu arayışında mısınız ? O halde American VIP ile tanışın ! Eğitim ve iş dünyasının vazgeçilmez dili haline gelen ve evrensel bir dil olarak kabul gören İngilizce öğrenmek artık bir yaşam zorunluluğu haline gelmiş durumda. American VIP ile farklı seviyeler ve sınavlara hazırlık için İngilizce öğrenmeye hazır olun.

Dünyada 335 milyon kişinin konuştuğu dil olan İngilizce en çok konuşulan 3. sıradaki ana dildir. Bundan önce de Çince(1,2 Milyar) ve İspanyolca (399 milyon) gelir. Aynı zamanda da 1.5 milyar insanın Fransızca’yı (80 milyon) 2. yabancı dil olarak öğrenmesini göz önüne alırsak bunun da açık ara farkla önünde yer almaktadır. İngilizce 7,2 milyar dünya nüfusunun ortak ve evrensel dili haline gelmiştir. Bu nedenle farklı yaş grupları ve sınavlara hazırlık için Ankara İngilizce kursu arayışına en iyi cevap olarak American VIP gösterilebilir.

Türkiye’de Milli Eğitim müfredatı, Ankara İngilizce Kursu ve diğer dillerle karşılaştırıldığında en fazla öğretmen, zaman ve sınıf vermektedir. Yabancı dil öğrenmeye başlama yaşı ilkokul 2. sınıfa kadar indirgenmiş ancak harcanan kaynaklar göz önüne alındığında yeterli sonucun alınmadığı görülmüştür. 2. yabancı dil olarak İngilizcenin bilinmesinin kariyer ve kişisel gelişim avantajlarını kavrayan aileler ve yetişkinler bu dilin öğrenilmesi için önemli bir vakit ve kaynak ayırarak farklı arayışlar içinde olmuşlardır.

4 Ana Beceri

Yabancı dil öğreniminde her dilde olduğu gibi İngilizce’de de 4 ana becerinin aynı anda ve eşit ağırlıklarda geliştirilmesi gerekmektedir.

Bu beceriler;

  • dinleme,

  • konuşma,

  • yazma ve okuma’dır.

American VIP İngilizce Kursu Ankara eğitimlerimizde de temel 4 becerimiz bu becerilerdir.

Kişilerin ihtiyaçları 4 yetkinlik için farklılık gösterebilir. Örneğin çiçek satıcısı için yeterli olan sadece dinleme ve konuşma yetkinliğine sahip olmak yeterli iken bir akademisyenin veya Ceo’nun bu 4 becerinin hepsine sahip olması gerekmektedir. Yabancı dil becerilerini sınayan, sınavlar ve değerlendirme istemleri her yetkinliği ölçebilme yeterliliğine sahip olmalıdır.

Anlatılan 4 yetkinliğin ne kadar derste(sürede) öğrenilmesi gerektiği, dil uzmanları tarafından uzun zamandır tartışılmakta olup hala genel bir ortak görüşe ulaşılamamıştır.

Şüphesiz bu süre,

  • öğrencinin isteği,

  • eğitim için kaynağın miktarı,

  • öğrenme mekanının fiziksel alt yapısı,

  • kullanılan materyallerin kalitesi,

  • öğretmenin tecrübesi ve eğitimi,

  • sınıftaki öğrenci miktarı,

  • öğrencinin genel kültürel ortamı, kaynaklara erişim kolaylığı, hedeflerine ulaşmak için ayırdığı zaman gibi bir çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Bu faktörler, bireysel veya birlikte dil öğreniminin niteliğini de etkilemektedir. Bu etken halkalarının en zayıfı kadar güçlü olan şey öğrenme zinciridir. Bu sebeple yabancı dil öğrenirken bu zincirin tüm halkalarını iyileştirebilecek, güçlendirebilecek bütüncül bir yaklaşım sergilenmelidir. American VIP İngilizce Kursu Ankara olarak eğitimlerimizde bütüncül yaklaşım sergilemekteyiz.

Dil Eğitimi ve Yeteneklerinizi Geliştirme

Dil eğitimi ve dil yeteneklerini kullanabilme ve düzeylerinin standartlaştırılması hususunda bir çok farklı ölçün olmasına karşı Türkiye’e en yaygın kullanılan; Avrupa Konseyi Eğitim dairesinin üye ülkelerine önerdiği, Avrupa Dil Portfolio’sudur (European Language Portfolio). Fertlerin dil yetenekleri ilk başta Temel(A), Orta(B) ve İleri(C) seviyelere ayrılmıştır. Bu 3 seviye kendi aralarında yeniden ikiye böünerek A1( Elementary), A2 (Pre-Intermediate), B1( Intermediate), B2(Upper-intermediate) ve C1(Advance) seviyelerine(kurlarına) ayrılmıştır. Bu düzey sınıflamasının isimleri kurumdan kuruma değişebilir. Bazen her seviye tekrar 2’ye ayrılarak toplamda 13 seviyeye kadar çıkabilmektedir.

American VIP İngilizce Kursu Ankara Detayları

“En iyi İngilizce kursu” Ankara sorusuna düşünmeden cevap verebileceğiniz, eğitim ve öğretimin liseleri, devlet ve vakıf üniversiteleri, kolejleri, özel okulları ile on binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan İngilizce Kursu Ankara arasında, gerek Ankara’daki merkezi lokasyonu, gerek her bütçeye uygun ingilizce kursu fiyatları, gerek taksitli kolay ödeme seçenekleri , gerekse profesyonel ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile American VIP Ankara İngilizce Kursu olarak tüm öğrencilerimizi yabancı dil ve kariyer okulumuza ingilizce dil eğitimi almaya davet ediyoruz.

American VIP İngilizce Kursu Ankara şubemizde, sadece başlangıç veya sadece ileri düzey değil her seviyeye uygun başarı garantili İngilizce kursu eğitimleri veriyoruz. İngilizce’nin tüm eğitim seviyelerinde alanında uzman yerli ve native eğtmen kadromuz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Bizi Ziyaret Etmeden Karar Vermeyin

Ankara İngilizce dil kursları arasında son yıllardaki eğitim kalitesi ve başarısı ile öne çıkan American VIP olarak , en iyi ingilizce kursu ünvanımızı gururla taşıyoruz. İngilizce öğrenmek için çok fazla maddi sıkıntılara girme sonu artık sona erdi. Her bütçeye uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçeneklerimi ile İngilizce kurs ücretleri olarak da hem çalışan kesimin hem öğrenci kesimin karşılayabileceği düzeyde Ankara İngilizce dil kursu fiyatları politikamız bulunurken , kesinlikle öğrencilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi, Ankara İngilizce kursu fiyatları üzerinde tutuyoruz, sizlere de sadece eğitimlerinize odaklanmak ve daha başarılı olma adına çaba sarfetmek kalıyor.

En çok Tavsiye Edilen Ankara İngilizce Kursu

Hem kendiniz eğitim alıp hem yakınlarınıza hem de eşinize dostunuza güvenle Ankara İngilizce kursu tavsiye edebileceğiniz eğitim kalitesine ve eğitim sonrası desteğe sahip olan American VIP , size özel İngilizce kur fiyatları ile seviyeniz A1, B1 , ne olursa olsun, birlikte daha iyiye gitmek adına sizleri bekliyor. Dil öğrenmenin en eğlenceli halini American VIP İngilizce kursu ile yaşayın.

ANKARA İŞ İNGİLİZCESİ KURSU

İş İngilizcesi kursu, genel İngilizce kursundan farklı bir müfredat içermekte olup daha çok mesleki terimlere ve diyaloglara olan hakimiyetin oluşması ve artırılmasına yöneliktir. American VIP İş İngilizcesi dersleri ile alanınızda aranan bir uzman olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İş ilişkilerinin giderek globalleştiği günümüzde küresel boyutta rekabet için artık İngilizce bilmek bir ayrıcalık değil zorunluluktur. Alanında uzman, her profesyonelin İngilizce bilmesi sektör farketmeksizin hem çalıştığı kurum için hem de mesleki gelişimi açısından gereklidir.

İş İngilizcesi Nedir?

İş İngilizcesi diğer adıyla mesleki İngilizce; e-posta yazışmaları, raporlama, sunum hazırlama, telefon görüşmeleri, toplantı yönetimi gibi birçok alanda kullanılan İngilizce’ dir. İş İngilizcesi ( Business English) kursunda kursiyerlerin uluslararası her platformda rahat, akıcı ve etkili iletişim kurabilmesine yönelik çalışma ve alıştırmalar yapılır.

İş İngilizcesi kursu, genel İngilizce sınıflarından farklı olarak gündelik konuşmalar üzerine odaklanmaz. Mesleki teknik terimler, resmi konuşmalar ve iş hayatına özel içerik çalışmaları ile özgüvenle kendini ifade edebilme yeterliliğinin kazanılması üzerine odaklanır.

İş İngilizcesi Öğrenmek Neden Önemlidir?

İş İngilizcesi kursu temel amacı; küreselleşen yeni dünya düzeninde ticaret adamlarının, yöneticilerin, uzmanların çalıştıkları kurum veya kişilerle rahat ve doğru iletişim kurabilmelerini sağlamaktır. Sınavlardan almış olduğunuz harika puanlarınız ve mükemmel dil bilginiz her alanda size yetmeyebilir. Önemli bir toplantıda ne konuşulduğunu tam olarak anlamadığınızda, iş hayatında sıklıkla kullanılan bir kısaltmanın veya deyimin ne anlama geldiğini bilmediğinizde ciddi bir imaj kaybı yaşarsınız.

Güçlü bir kariyere sahip olmak için mesleğiniz veya işiniz ile ilgili hayal bile edemeyeceğiniz noktalara ulaşmak ister misiniz? American VIP iş İngilizcesi kursu ile geleceğinize yatırım yaparak hayallerinize bir ışık yakabilirsiniz.

Araştırmalar gösteriyor ki dil öğrenmeye ne kadar erken yaşta başlanırsa öğrenmesi ve akılda kalıcılığı o kadar fazla oluyor. Bu yüzden İngilizce öğrenmeyi ertelemek yerine hemen başlamak en doğru tercih olacaktır.

İş İngilizcesi Kursunda Dersler Zor mudur?

İş İngilizcesi kursuna kayıt yaptırmak isteyenlerin en az B2 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğine sahip olması gerekmektedir. Dolayısıyla kayıt yaptıran kursiyerlerimiz zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahiptir. Düzenli ders takibi, uzman eğitmenlerimizin verdiği ödev ve alıştırmaların zamanında yapılması ile kısa sürede istenilen seviyeye gelebilirsiniz.

Ankara İş İngilizcesi Kursu İle Hangi Seviyedeki Öğrenciler İçin Uygundur?

Ankara iş İngilizcesi kursuna kayıt yaptırmak isteyen adayların, B2 seviyesinde dil yeterliliğine sahip olduğunu belgelemeleri istenir. Herhangi geçerli belgeye sahip olmayan adayların, kurumumuzca yapılan seviye tespit sınavından asgari B2 İngilizce seviyesinde olması beklenir. Bu şartı sağlayamayan adaylarımız genel ingilizce kursu sınıflarımıza yönlendirilerek eksik kurlarını tamamlamalarının ardından iş İngilizcesi kursundan eğitimlerine devam edebilirler.

İş İngilizcesi Dil Kursu Sınıfları Kaç Kişiliktir?

American VIP iş İngilizcesi kursu sınıfları en fazla 10 kişiden oluşur. Grupların oluşması için 5 kişi yeterlidir.

Dersler Hangi Günler İşlenmektedir? Hafta Sonu İş İngilizcesi Kursu Var mıdır?

İş İngilizcesi kursu dersleri, oluşturulan gruplara göre hafta içi ve hafta sonu cumartesi günü işlenmektedir.

İş İngilizcesi Kursunda Konuşmamı Geliştirebilir miyim?

Kesinlikle. İş İngilizcesi kursu diyalog çalışmalarında, iş hayatında sıklıkla kullanılan cümleler, deyimler ve kısaltmalara hakim olursunuz. Üstelik eğitim danışmanlarımızın önerileri ile sektörünüze ait yeni trendleri takip edebileceğiniz kaynaklara daha hızlı ulaşarak gelişiminizi kurs sonrası da devam ettirebilirsiniz.

Sizde sektörünüzde sıradan olmak yerine aranan kişi olmak istiyorsanız bize ulaşın. İletişim formunu doldurarak güncel kampanya ve indirimlerden anında haberdar olun.

Ankara Almanca Kursu

Globalleşen dünyada artık tek dil bilmek yetmiyor. Daha iyi koşullarda çalışmak, daha iyi bir yaşam, daha fazla gelir elde etmek isteyenlerin önüne “iyi seviyede” dil bilme şartı konuyor. Almanca öğrenmek isteyenler ise ya iyi bir Almanca kursu bularak ya da imkan varsa yurtdışında Almanca dil kursuna kayıt olarak hayallerine bir adım daha yaklaşmak için büyük bir hevesle yola koyuluyorlar.

American VIP genel Almanca kursu ile başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar Almanca eğitimi alabilirsiniz. Üstelik seviyenize uygun grup kurulmasını beklemeden, dil öğrenmek için yurtdışına gitmeden size uygun gün ve saatlerde Almanca öğrenebilirsiniz.

Dil kurslarının çoğunda ne yazık ki sadece dil bilgisi kuralları ile ezbere dayalı kalıplaşmış eğitim veriliyor. American VIP’in geliştirdiği benzersiz eğitim metodu ile anadili Türkçe ve Almanca olan, her iki dile de hakim eğitmenler eşliğinde Almanca öğrenebilirsiniz.

Ama öncelikle “Almanca öğrenmek neden önemli?”, “Almanca öğrenmek zor mu?” gibi Almanca kursu ile ilgili merak ettiğiniz birçok sorunun cevaplarına bir göz atalım.

Almanca Öğrenmek Neden Önemlidir?

Avrupa Birliği’nin 3 ana dilinden biri olan Almanca, sadece Almanya’ da konuşulan bir dil değildir. Ayrıca Avusturya, Belçika, Lihtenştayn ve Lüksemburg ülkelerinin de anadili Almanca olup dünya genelinde yaklaşık 130 milyon kişi Almanca konuşur.

Dünyanın önde gelen ekonomilerinden olan Almanya; sanayi, bilim, teknoloji ve otomotiv sektörlerinde dünya çapında tanınan markaların anavatanıdır. Sanayisi bu denli güçlü olan Almanya’ nın coğrafi olarak ülkemize yakınlığı ve ticaret potansiyelinin fazla olması, uluslararası ticaret yapmak isteyenler için önemli bir avantajdır. Bunun yanında uluslararası kariyer hedefleyen mühendis ve teknik personel için Almanya, global anlamda daha fazla iş olanağı ve daha fazla gelir demektir. Aynı şekilde sağlık sektörü çalışanlarının istihdamı için gerekli şartlar Almanya hükümeti tarafından oldukça kolaylaştırılmıştır.

Almanya; Amerika ve diğer Avrupa ülkelerine göre daha ucuz ve kaliteli bir eğitim sunar. Ayrıca araştırma-geliştirme ve bilimsel projelere kredi ve destek anlamında da hayli cömerttir. Özellikle bilim- teknoloji alanında araştırma yapmak isteyenler için ideal bir ülkedir.

Dünya çapında hatırı sayılır araştırmaların dilinin Almanca olması, akademik alanda Almanca bilenlere önemli bir avantaj sağlar. Bunun yanında edebiyat ve sanat tarihinde de Almanca, oldukça önemli bir yerde olup bu alanda birçok ünlü eserin ana dili Almanca’ dır.

Almanya, sağlık sektöründe çalışmak isteyenler için çıkardığı Göç Yasası ile Almanya’da çalışmayı oldukça kolaylaştırmıştır. Almanya’daki çalışma şartları, yüksek gelir gibi birçok faktör, sağlık çalışanları açısından bir fırsattır. Ancak, bu sektörde çalışabilmek için Almanca’ yı aktif kullanabiliyor olma şartı bulunmaktadır.

Almanca bilmek, tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyenler için oldukça önemli bir fırsattır.

Almanca Dersler Zor Mudur?

Hayır. Yapmanız gereken tek şey, Almanca kursunda verilen ödev ve alıştırmaları zamanında yapmak ve dersleri düzenli takip etmektir.

Planlı ve düzenli bir çalışma programı ile hem de kısa sürede Almanca öğrenmek mümkündür. Ancak bunun için iyi bir Almanca kursu seçimi, biraz gayret ve emek harcamak gerekmektedir.

Ankara Almanca Kursu İle Hangi Seviyelerde Eğitim Alabilirsiniz?

Avrupa Dilleri Ortak Referans Çerçevesi kapsamında belirlenen kur sistemleri, toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. Bu çerçevede oluşturulan American VIP Almanca kursu çalışma programı ile A1 başlangıç seviyesinden C2 ileri seviyeye kadar tüm dil seviyelerinde Almanca kursu eğitimi alabilirsiniz.

Almanca Dil Kursu Sınıfları Kaç Kişiliktir?

American VIP’de Almanca kursu ve Almanca A1 Aile Birlesimi Kursu grupları en fazla 10 kişiden oluşur. Grupların oluşması için 5 kişi yeterlidir.

ANKARA FRANSIZCA KURSU

Fransızca; Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler ve Nato’nun resmi dillerinden olup en çok konuşulan dünya dillerinden biridir. Sadece Fransa değil Belçika, Kanada, İsviçre gibi birçok Avrupa ülkesinde ve Fransa’nın geçmişteki sömürgelerinden Fas, Tunus, Cezayir gibi Afrika ülkelerinde de Fransızca 2. resmi dil olarak kullanılmaktadır.

Eğer uluslararası ticaret ile uğraşıyorsanız veya bilim, sanat ve siyasi alanlarda kariyer yapma planınız varsa Fransızca bilmek sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecektir.

American VIP ‘nin uzman kadrosu tarafından Avrupa Dilleri Ortak Referans Çerçevesi’ ne uygun olarak hazırlanan Fransızca kurs programımız haftada 2 gün/ 2 saat şeklinde olup toplamda 48 saattir.

Klasik öğretim metotlarını kullanan Fransızca Kursları ile zaman harcamayın. Eğitim seviyeniz ne olursa olsun, amacınız Fransızca öğrenmek ise doğru yerdesiniz.

Ankara Fransızca Dil Kursunda eğitim almak ve ayrıntılı bilgi için bize ulasin.

ANKARA RUSÇA KURSU

İster iş için ister kariyerinizde ilerlemek için ister turistik gezilerinizde kullanmak amacıyla Rusça’ yı öğrenmek istiyor olun, dünyanın en çok konuşulan dillerinden olan Rusça’ yı öğrenmek için en iyi Rusça kursu hangisi diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dilinden biri olan Rusça; başta Rusya olmak üzere Ukrayna, Belarus, Kazakistan, eski Sovyetler Birliği ülkeleri gibi birçok ülkede toplam 260 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca Rusça, dünyada 160 milyondan fazla insan tarafından anadil olarak konuşulmaktadır.

Ancak öncelikle gelin neden Rusça öğrenmeliyim, Rusça öğrenmek zor mu gibi soruların cevaplarına bir göz atalım.

Rusça Öğrenmek Neden Önemlidir?

Hangi ülkeye giderseniz gidin bütün kıtalarda Rusça konuşanlara rastlayabilirsiniz. Akademi, politika, ticaret ve turizm gibi birçok alanda Rusça bilmek ciddi bir ayrıcalıktır. Rusçanın konuşulduğu ülkelere olan yakınlığımız ve birbirini tamamlayan ihtiyaçlarımız ticari anlamda önemli fırsatlar sunar. Bu yüzden bu ülkelerde ticari faaliyet gösteriyor veya planlıyorsanız Rusça bilmek sizin için çok önemli bir avantajdır.

Son yıllarda Rus turistlerin en çok tercih ettiği ülkeler arasında ülkemizde bulunmaktadır. Özellikle ülkemizin güneyine ve turistik alanlarına her yıl gelen Rus turist potansiyelini göz önüne aldığımızda turizm sektöründe çalışanlar için Rusça bilmek önemli bir avantajdır. Öte yandan Rusya’ ya turistik amaçlı bir gezi düşünüyorsanız dahi temel anlamda Rusça bilmek sizin için yararlı olacaktır. Çünkü konaklama, ulaşım ve yemek gibi ihtiyaçlarınız için İngilizce konuşan birini bulmak her zaman kolay olmayacaktır.

Rusya bilim ve teknoloji konusunda dünyadaki diğer ülkeler arasında oldukça rekabetçidir. Bu alanda çalışan uzmanlar için Rusça bilmek yeni çalışma sahaları elde etmek dışında ayrıca mecburiyettir de diyebiliriz. Çünkü dünyanın birçok yerinde olduğu gibi sadece İngilizce ile bu ülkelerde yaşamak ne yazık ki zordur. Özellikle Rusya’ da çoğunlukla orta yaş üzeri ikinci bir dili konuşamaz. Hatta bu size garip gelse de birçok Rus, Rusça bilmeden ülkelerinde yaşayan insanları hoş karşılamaz.

Edebiyat tarihinde Rusça’ nın yerini hatırlatmadan geçmek olmaz. Dostoyevski ve Tolstoy gibi yazarların eserlerinin orijinal dili Rusça olup Rus Edebiyatının önde gelen eserlerini orijinal halinden okumayı kim istemez?

Rusça Dersler Zor mudur?

Slav dillerinin en meşhuru olan Rusça, Kiril alfabesi kullanır. Latin harflerinin kullanılmadığı bu dili öğrenmek size zor görünse de Kiril alfabesini öğrenmek oldukça kolaydır. Ancak diğer dünya dillerine kıyasla dilbilgisi kurallarına hakim olabilmek biraz emek gerektirir. Dilbilgisi kitaplarına çalışarak kendi başınıza Rusça öğrenmek ise neredeyse imkansızdır. Özellikle padej ve vurgu kuralları için konusunda uzman bir eğitmen ile çalışmak gerekir. Ancak endişelenmeyin! American VIP Rusça kursu uzman eğitmenleri ile Rusça’yı hem eğlenceli hem de kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Ankara Rusça Kursu İle Hangi Seviyelerde Eğitim Alabilirsiniz?

CEFR (Avrupa Dilleri Referans Çerçevesi) kapsamında belirlenen kur sistemleri, toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. Bu kapsamda, American VIPl Rusça kursu çalışma programı ile A1 başlangıç seviyesinden C2 ileri seviyeye kadar tüm dil seviyelerinde Rusça kursu eğitimi alabilirsiniz.

Ayrıca amacınız mesleki anlamda Rusça öğrenmek ise genel Rusça kursunda A1 seviyesini atladıktan sonra mesleki rusca kursu sınıflarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

05:20
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP