American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

American Vip Dil Kursu Görükle

Görükle İngilizce Kursu

Dil öğreniminde kalitenin adresi American Vip Dil Kursu, Görükle İngilizce Kursu programları ile dil becerilerinizi geliştirmenin yeni bir boyutunu sunuyor. Uzman eğitmen kadromuz ve öğrenci odaklı yaklaşımımızla dil öğrenimi, daha önce hiç olmadığı kadar etkili ve keyifli!

Amerikan Vip en iyi İngilizce kursu olarak, Görükle bölgesinde en yetkin kurum olmanın gururunu taşıyoruz. Dil eğitimindeki kalitemizi ve öğrenci memnuniyetini ön planda tutuyor, Görükle İngilizce Kursları ile fark yaratıyoruz.

İngilizce Kursu Görükle

Dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim için American Vip Dil Kursu Görükle sizinle! İngilizce kurs ve Almanca Dil Kursları hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için bize ulaşabilirsiniz. Eğitim kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlarla dil eğitimi almak için bizi arayın.

Almanca Dil Kursu

Eğitimin öncüsü American Vip Dil Kursu Görükle! Özel eğitim programlarımız ile Almanca Dil Eğitimi almak, artık daha keyifli ve başarılı.

Almanca dil okulu olarak, Görükle'de en iyi Almanca kursu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kültürel bir yolculuğa çıkarak, dil becerilerinizi en üst düzeye çıkarmak için American Vip Dil Kursu Görükle sizin yanınızda.

Almanca Kursu Görükle

Almanca öğrenmek, hayatınızın her noktasında sizlere artılar getirir. American Vip Dil Kursu olarak, Görükle en iyi Almanca Dil Kursu ile dil becerilerinizi en üst düzeye çıkarma fırsatı sunuyoruz.

Neden American Vip Dil Kursu?

Deneyimli Eğitmenler: Alanında yetkin ve deneyme sahip eğitmen kadromuzla en iyi eğitimi sunuyoruz.

Modern Öğrenme Yöntemleri: İnteraktif ders içeriği ile dil becerilerinizi pratik yaparak geliştirin.

Lüks Ortam: American Vip Dil Kursu, eğitim alanında kaliteli bir atmeosfer sunar ve öğrencileri motive eder.

 

 

 

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

04:46
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP