American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

American Vip Dil Kursu Haznedar

Haznedar İngilizce Kursu

Dil öğreniminin öncüsü American Vip Dil Kursu, Haznedar İngilizce Kursu programları ile dil becerilerinizi güçlendirmenin en etkili yolunu sunuyor. Nitelikli eğitmenlerimiz ve interaktif öğretim yaklaşımımızla, dil öğrenimi artık daha keyifli ve başarılı!

Amerikan Vip İngilizce kursu olarak, Haznedar'da dil eğitimi konusunda öncüyüz. Kaliteli eğitim anlayışımız ve öğrenci odaklı yaklaşımımızla, dil becerilerinizi en üst seviyeye çıkarmak için buradayız.

İngilizce Kursu Haznedar

Dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim için American Vip Dil Kursu Haznedar sizinle! İngilizce kurs ve en iyi Almanca Kursu ile ilgili detaylı bilgi almak ve kaydınızı oluşturmak için bizimle iletişime geçin. American Vip Dil Kursu'yla, uygun fiyatlarla kaliteli eğitimi sizlere sunuyoruz!

Almanca Dil Kursu

Eğitimde fark yaratan American Vip Dil Kursu Haznedar! Özel eğitim programlarımız ve modern öğretim metotlarımız ile Almanca Dil Eğitimi almak artık daha kolay ve keyifli.

Almanca dil okulu olarak, Haznedar'da en etkili Almanca kursunu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dil becerilerinizi geliştirerek, yeni bir dil ve kültürle tanışmak için American Vip Dil Kursu Haznedar sizinle.

Almanca Kursu Haznedar

Almanca öğrenmek, sadece bir dil değil, aynı zamanda yeni bir Avrupanın kapılarını aralamaktır. American Vip Dil Kursu olarak, Haznedar Almanca Dil Kursu ile bu deneyimi sizlere sunuyoruz.

Neden American Vip Dil Kursu?

Bireysel Yaklaşım: Her öğrenciye özel bir eğitim planı ve destek sunuyoruz.

Modern Teknoloji:İnteraktif ders içerikleri ve online kaynaklarla dil becerilerinizi geliştirin.

 

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

03:06
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP