American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

İngilizce öğrenmenin etkili bir yolları American Vip İngilizce Dil Kursu eğitim yöntemlerinde mevcuttur. American Dil Okulu ,Ankara İngilizce Kurs programlarıyla dil becerilerinizi geliştirmenin kapılarını aralıyor. Uzman eğitmen kadromuz ve öğrenci odaklı yöntemlerimizle, dil öğrenimi artık daha hızlı ve keyifli!

Ankara İngilizce Kursu ve Çankaya Dil Kursu

American Vip İngilizce kursu olarak, dil eğitimindeki yetkinliğimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ankara'da en iyi İngilizce kursu olma gururunu yaşıyoruz ve eğitim kalitemizi kanıtlıyoruz.

Ankara Almanca Dil Kursu

Eğitimin adresi American Vip Almanca Dil Kursu Ankara! Hem yerel hem de uluslararası alanda dil becerilerinizi geliştirmenin en doğru adresi. Özel eğitim programlarımız ile Almanca Dil Eğitimi almak artık daha keyifli ve etkili.

Almanca dil okulu olarak, Türkiye genelinde en iyi Almanca kursu olma gururunu yaşıyoruz. Kültürel zenginlikle dolu Almanca öğreniminde, American Vip Dil Kursu Ankara'da sizlere en üst düzeyde destek sunuyor.

Almanca Kursu Ankara

American Vip Almanca Dil Kursu ile Almanca öğrenmek, bizimle daha kolay. Ankara Almanca Dil Kursu ile öğrencilerimize dil becerilerini en üst düzeye çıkarma fırsatı sunuyoruz.

İngilizce Kursu Ankara

Dil öğreniminde kaliteli bir deneyim için American Vip İngilizce Dil Kursu Ankara ile yanınızda! İngilizce ve Almanca Dil Kursları hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için bize hemen ulaşın. Eğitim kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlarla dil eğitimi almak için bizi arayın.

Neden American Vip Dil Kursu?

Deneyimli Eğitmenler: Alanında uzman, deneyimli eğitmen kadromuzla en kaliteli eğitimi sunuyoruz.

Esnek Programlar: Sizin için uygun gün ve saatlerde ders alabilme imkanı.

Modern Öğrenme Yöntemleri: İnteraktif ders içeriği ile dil becerilerinizi pratik yaparak geliştirin.

Lüks Ortam: American Vip Dil Kursu, eğitim sektöründe lüks bir atmosfer sunabilen en iyi dil okuludur.

Ankara Çankaya Dil Kursları

American Vip Dil Okulu sizlere Çankaya en iyi İngilizce kursunu sunmaktan memnuniyet duyar. Çankaya Yabancı Dil Okulu olarak American Vip Dil Okulu dil öğrenme programları ile sizlere İngilizce dil öğrenimi ve Almanca dil öğrenimi konusunda alanında uzman İngilizce öğretmeni ve Almanca öğretmenleri ile eğitim sunmaktadır. İngilizce kursları haftada kaç saat? Ya da Dil kursu kaç ay sürüyor? Gibi sorularınızın cevabını almak için 444 847 1 numaralı telefonlarımızı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çankaya En İyi İngilizce Dil Kursu ile Küreselde Etkileşimde Olun

Dünya genelinde bilinen en işlevsel dil İngilizcedir. Uluslararası alanda etkin olmak için Çankaya en iyi İngilizce kursu olarak bizimle iletişime geçebilir ve İngilizce dil becerilerinizi Çankaya American Vip Yabancı Dil Okulu sayesinde geliştirebilirsiniz.

Çankaya yabancı dil okulları arasında en iyi eğitim sistemine sahip olan yabancı dil okulumuz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Akademik çalışmalar için İngilizce dil kursu Çankaya ile hızlı bir şekilde eksik kaldığınızı düşündüğünüz noktaları tamamlayabiliriz. Çankaya İngilizce dil okulu eğitimleri ile bilimsel araştırmalarınızı hızlandırabilir ve daha iyi sonuçlar çıkararak başarılı bir kariyer yakalayabilirsiniz.

Ankara Çankaya yabancı dil okulu olarak Ankara Almanca özel ders ve Ankara İngilizce özel ders ile American Vip Yabancı Dil Okulları farkı ile İngilizce eğitimine en iyisine sahip olun.

Seyahat etmek istiyorsunuz ancak İngilizce konusunda zorluklar yaşıyorsanız Ankara Çankaya Yabancı Dil Okulu olarak size hem İngilizce konuşma dilinde hem de yazma konusunda en iyi eğitimi sunmaktayız.  İngilizce özel ders Ankara ile birebir dil eğitimi alabilir ve İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Ankara İngilizce özel ders dahilinde almak istediğiniz eğitimin detaylarını bizleri arayarak daha iyi öğrenebilirsiniz.

Çankaya Yabancı Dil Okulunda Dijital Dönüşüm

Başkent Ankara en iyi İngilizce Kursu olarak sizlere İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe, İspanyolca ve Rusça eğitimini en üstün teknolojileri kullanarak veriyoruz. Talepleriniz dahilinde VR gözlüklerle ya da

birebir eğitimlerimizi planlıyor sizlere yabancı dil konusunda en iyi çözümleri sağlıyoruz. 

 

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

04:52
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP