İngilizce Özel Ders

 

American VIP Yabancı Dil Okullarında İngilizce Özel Ders eğitim modelini tercih eden öğrencilerimiz ile başlangıç noktası ve ihtiyaç / hedef tespiti yapılarak %100 başarıya ulaşacak şekilde eğitim planlaması gerçekleştirilir. İngilizce Özel Ders eğitim modelini tercih eden öğrencilerimiz VIP sınıflarda, kendi müsaitliklerine bağlı gün ve saatlerde eğitimlerini sürdürürler.

Eğitim programlarına katılan öğrencilerin bireysel gelişimleri takip edilerek devamsızlık durumları, başarı durumu, derslerdeki eğitimin sonuçları, öğretmenlerin öğrenci hakkındaki görüşleri, yapılan sınav sonuçları ve diğer işlemler için her türlü raporlar sunulmaktadır.

İngilizce Özel Ders eğitim modelini tercih eden öğrencilerimiz kendi öğrenme metotlarına bağlı olarak kişiselleştirilmiş bir eğitim sürecinden geçerler. Eğitim süreçlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz seviyelerine karşılık gelen Uluslararası Geçerliliği olan Avrupa Dil Portfolyosu Sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Merak edilen bir diğer konu olarak İngilizce Özel Ders fiyatları ‘nda da American VIP Yabancı Dil Okulları uygulamış olduğu bir çok dönemsel kampanya ile eğitim almak isteyen öğrencilerine uygun İngilizce Özel ders fırsatı sunmaktadır.

İngilizce Özel Ders Eğitimlerimize dair detaylı bilgi sağlayabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 444 847 1

American VIP Yabancı Dil Kursları
Detaylı bilgi almak İçin formu doldurun
© 2023 American VIP. Tüm hakları saklıdır.
American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

06:22
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP