American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

Dil öğreniminin uzmanı American Vip Dil Kursu, Antalya İngilizce Kursu programları ile dil becerilerinizi güçlendirmenin yeni ve etkili yollarını sunuyor. Nitelikli eğitmenlerimiz ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, Antalya’da dil öğrenimi artık daha keyifli ve verimli!

Antalya En iyi İngilizce Dil Kursu 

American Vip İngilizce kurs olarak, Antalya'da dil eğitimindeki lider konumumuzu koruyoruz. Eğitim kalitemiz ve öğrenci memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, sizlere Antalya en iyi İngilizce dil kurslarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Antalya dil okulu fiyatları konusunda American Vip Yabancı Dil Okulları sizlere en iyi seçenekleri sunabilir. Sahip olmak istediğiniz eğitimin detaylarını bizlerle paylaşın ve size özel Antalya dil kursu fiyatları ile ilgili detayları belirtelim. Antalya ingilizce kursu fiyatlarımız eğitim kalitesi çerçevesinde şekillenmektedir. Yinede Antalya en iyi dil kursu fiyatı ile sizlere dil öğrenimi konusunda destek olmak isteriz.

İngilizce Dil Kursu Antalya

Dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim için American Vip Dil Kursu Antalya sizinle! Antalya İngilizce dil kursu ve Antalya Almanca Dil Kursu hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için bize hemen ulaşın. Kaliteli eğitimden ödün vermeden Antalya en uygun fiyatlarla dil öğrenmek için American Vip Dil Kursu sizin yanınızda!

Almanca Dil Kursu Antalya

Eğitimde fark yaratan American Vip Dil Kursu Antalya! Hem yerel hem de uluslararası alanda dil becerilerinizi geliştirmenin en doğru adresi. Özel eğitim programlarımız ile Antalya en iyi Almanca kursu almak artık daha kolay ve keyifli.

Almanca dil okulu olarak, Antalya'da en etkili Almanca kursunu sunmanın gururunu yaşıyoruz. Kültürel bir deneyim yaşayarak, dil yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak için American Vip Dil Kursu Antalya sizin yanınızda.

Almanca Kursu Antalya

Antalya’da Almanca öğrenmek, sadece bir dil değil, aynı zamanda yeni bir kültürün kapılarını aralamaktır. American Vip Dil Kursu olarak, Antalya Almanca Dil Kursu ile bu deneyimi sizlere sunuyoruz.

Muratpaşa'da İngilizce Kursları Sertifikalı Eğitimler

Antalya Muratpaşa Yabancı Dil Okulu olarak sizlere hem Muratpaşa İngilizce kurs hem de Muratpaşa Almanca kurs olarak hizmet sunmaktayız. Muratpaşa American Vip Yabancı Dil Okulu olarak sizlere IELTS, TOEFL, YDS, AKADEMİK, ALMANCA sınavları, ingilizce özel ders ve online dersler ile Antalya Muratpaşa en iyi İngilizce kursu ve Muratpaşa en iyi Almanca kursu olmaktan gurur duyuyoruz. American VIP Yabancı Dil Kursları, sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulaması ve benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini sağlar. Sıfırdan İngilizce öğrenmek için ne yapmalı? Ya da İngilizce öğrenmek için kaç kur gerekli? Gibi soruların cevabını almak için Muratpaşa İngilizce kurs olarak sizlere cevap vermek için her zaman hazırız. Antalya Muratpaşa American Vip Yabancı Dil Okulu olarak aklınızda bulunan soruları cevaplamamız için 444 847 1 numaralı telefon numaramızı arayabilir ve sorularınızın cevabına sahip olabilirsiniz.

Konyaaltı Yabancı Dil Kursları ve Online Eğitimler

Antalya Konyaaltı Yabancı Dil Okulu olarak sizlere Konyaaltı en iyi İngilizce kurs ve Konyaaltı en iyi Almanca kurs olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. İhtiyacınız olan eğitim kalitesine sahip olan Konyaaltı American Vip Yabancı Dil Okulu ile sizlere hizmet ediyor. İhtiyacınız olan Konyaaltı İngilizce kurs ve Konyaaltı Almanca kurs öğretmenleri ile alanında Konyaaltı en iyi yabancı dil kursu olduğumuzu belirtmek isteriz. Dünya standartlarında dijital altyapısı ile Muratpaşa American Vip Yabancı Dil Okulu, İngilizce grup eğitimi, İngilizce özel dersler, İngilizce online eğitimler, kurumsal İngilizce eğitimi, ilkokul için İngilizce eğitimi, ortaokul için İngilizce eğitimleri vermektedir. İngilizceyi geliştirmek için neler yapılabilir? Ya da A1 Seviye İngilizcede neler öğrenilir? gibi soruların cevabı için American Vip Yabancı Dil Okulu 444 847 1 numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Döşemealtı İngilizce Kursları ve Özel Ders Seçenekleri

Döşemealtı Yabancı Dil Okulu olarak Döşemealtı en iyi İngilizce kurs ve Döşemealtı Almanca kurs eğitimlerimiz ile sizleri sınavlara hazırlıyoruz. Alanında yetkin İngilizce öğretmenler ile sizlere kaliteli yabancı dil hizmeti sunuyoruz. İngilizce B2 belgesi ne işe yarar? Ya da C1 İngilizce sertifikası ne işe yarar? gibi soruların cevabını almak için Döşemealtı American Vip Yabancı Dil Okulunu arayabilirsiniz.   

Kepez Dil Kurs Programları ve Öğrenme Stratejileri

Kepez American Vip Yabancı Dil Okulu olarak sizlere Kepez en iyi Almanca ve Kepez en iyi İngilizce kursu olarak hizmet veriyoruz. Kepez en iyi İngilizce ve Kepez en iyi Almanca kursu olarak sizlere TOEFL, YDS, Almanca özel sınavlar gibi her konuda destek oluyoruz. Yabancı dil öğrenimi ile beyin fonksiyonlarınızı geliştirir ve daha pratik bir yapıya sahip olursunuz. Ayrıca Kepez İngilizce kursu eğitimi ve Kepez Almanca kursu eğitimleri ile Kepez American Yabancı Diller Okulu olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Lara American Vip Yabancı Dil Okulu Eğitimi

Lara İngilizce Kursu olarak eğitim kadromuzda sahip olduğumuz öğretmenler ile sizlere Uluslararası düzeyde eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde İngilizce iyi konuşma ve İngilizce anlama ve yazma seviyesini sizlere kazandırabiliriz. Dünyayı anlamak ve çözümlemek için İngilizce öğrenmek gerekir.

Lara İngilizce kurs ve Lara Almanca kurs ile sizlere hizmet sunan American Vip Yabancı Dil Okulları ihtiyacınız olan Lara İngilizce dil öğrenimi konusunda sizlere destek sunar. Lara yabancı dil eğitiminde İELTS, TOEFL, YDS ve YÖKDİL, özel Almanca dil kursu dahil ihtiyacınız olan kursların tamamında özelde eğitim sunuyoruz. Lara American Vip Yabancı Dil Kursu ile sizlerde Antalya’da İngilizceyi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Antalya Lara Dil Okulu fiyatları göz önüne alındığı zaman eğitim kalitesi, dil eğitimi için kullanılan teknoloji, dil kursunda sizlere sunulan hizmet, online eğitim  ya da birebir dil kursu için seçtiğiniz yabancı dil okulunun konumu, dil kursu fiyatlarına etki etmektedir. Lara yabancı dil okulu olarak sizlere en uygun fiyatlar ile uluslararası kalitede Lara yabancı dil kursu sunmaktayız.

Lara Yabancı Dil Okulu sizlere küresel etkileşimde bulunmanız için ihtiyacınız olan Lara Almanca dil kursu ve Lara İngilizce dil kursu konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Lara İngilizce dil kursu ile yabancı dilinizi ggeliştirebilir ve popüler iş dilini öğrenebilirsiniz. Larada yabancı dil okulu olarak iş İngilizcesi dışında, farklı iş fırsatları yakalayabilirsiniz. İngilizce dilini bilmek ve çok iyi İngilizce konuşmak için Lara dil okulu eğitimlerinden en iyi fiyatlar ile faydalanın.

Lara en iyi İngilizce kursu ve Lara en iyi Almanca kursu ile sizlerde uluslararası alanda kendinizi en iyi şekilde gösterebilirsiniz.

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

04:46
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP