American VIP
Yabancı Dil Kursları

Detaylı bilgi almak için formu doldurun!

Eğitim
Modellerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Bronze (3 AY)
Silver (6 AY)
Gold (9 AY)
DIJI VR (9 AY)

Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Yabancı dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz. Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme)...

Özel Dersler

- İngilizce Özel Ders - Almanca Özel Ders - Rusça Özel Ders - İspanyolca Özel Ders - Fransızca Özel Ders...

Online Eğitimler

Online Grup Eğitimleri Yaşamış olduğumuz pandemi dönemi Online Eğitim modellerinde de birçok teknolojik gelişmeyi beraberinde getirdi. Güncel çözümler ile artık...

Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce çalışma hayatında kullanacağınız kelimeleri öğretir. Kurumsal konuşmayı öğrenmenin yanı sıra, çalışma ortamlarında işlerle alakalı görevleri iyi mi yapacağınızı...

İlkokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Ortaokul İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Lise & Yetişkin İçin İngilizce

Yapım Aşamasında

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Dil Okulu

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Bir kez kursumuza kayıt olan öğrenci kendi seviyesine uygun bütün derslere dilediği zaman katılabilir.

Ders programımız olabildiğince esnek hazırlanmıştır ve öğrencilerimiz her bir konuyu aynı hafta içerisinde çeşitli günlerde 10’dan fazla kez sınıfta dinleyebilir. Bunun için de kayıt ücretinin dışında herhangi ekstra bir ödeme yapmaz. Sadece American VIP uygulamasından randevu alır.

Hemen İletişime Geç

Adana American Vip Dil Kursu

Adana İngilizce Kursu

Hedefiniz İngilizce konuşmak mı? American Vip Dil Kursu olarak, Adana İngilizce Kursu programlarımızla dil öğrenimini eğlenceli ve etkili hale getiriyoruz.

Uzman eğitmenler ile birlikte, öğrenci odaklı yöntemlerimizle, dil becerinizi hızla farklı bir seviyeye getirebilirsiniz. Amerikan Vip İngilizce kursu alanında en yetkin kurum olarak sizlere hizmet vermektedir.

Adana Dil Kursu, İngilizce kurs alanında ülke çapında en iyi İngilizce kursu olduğunu kanıtlamış eğitim kalitesine sahiptir.

Almanca Dil Kursu

Eğitimin Kaliteli Adresi: American Vip Dil Kursu Adana! Yerelde ve uluslararası alanda dil becerilerinizi geliştirmek geleceğinizi hızla şekillendirir. Kaliteli ve özel eğitim programlarımız ile Almanca Dil Eğitimi almak artık çok daha heyecan verici. Almanca dil okulu olarak ülkemizde en iyi Almanca kursu olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Neden American Vip Dil Kursu

Profesyonel Eğitmenler: Uzmanlık alanlarında derin deneyime sahip eğitmenlerimizle kaliteli eğitimi sunuyoruz.

Esnek Zamanlama: Kişisel programınıza uygun gün ve saatlerde ders alma imkanı sunuyoruz.

Gelişmiş Öğrenme Metodları: İnteraktif ders içeriğiyle dil becerilerinizi pratiğe dökerek geliştirin.

Şık Ortam: American Vip Dil Kursu, eğitim ortamında zarif bir atmosfer sunar.

Adana Almanca Kursu Fiyatları

Almanca öğrenmek sizlere çok daha geniş kapılar aralayabilir. American Vip Dil Kursu olarak, Adana Almanca Dil Kursu ile öğrencilerimizin dil becerilerini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Adana İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce Dil Kursu hakkında daha fazla bilgi ve kayıt olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dil öğrenmek ayrıcalıklı bir deneyim ile American Vip Dil Kursu her zaman yanınızda!

Adana American Vip Fiyatlar ve Kayıt İçin

Eğitim kalitesinden ödün vermeyen American Vip Dil Kursları , bütçenize uygun fiyatlarla dil eğitimi almanız için hizmetinizde! Adana İngilizce Kursları Fiyatları ve Almanca Dil Kursu Fiyatları konusunda bilgi almak ve kayıt olmak için bizi arayın.

 

Yabancı Dil Öğreniminde Neden American VIP?

Öğrenci ihtiyaçlarına göre belirlenen ve süreçten ziyade sonuç odaklı planlanan eğitim modeliyle öğrencilerimiz daha ilk dersten itibaren farkı hissederler. Kurslarımızda kendimize has eğitim modelimize uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen derslerimiz dışında her bir öğrencimiz kayıtlı dersleri kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.

Hemen İletişime Geç
KÜRESEL EĞİTİM MODELİ

American VIP öğrencileri eğitimlerini küresel eğitim metodlarına uygun olarak alırlar.

İNOVASYON ÇÖZÜMLERİ

Yabancı dil eğitiminizde size yardımcı olacak birçok materyal ve teknolojiyi birleştiren inovasyon çözümleri sunar

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

American VIP öğrencileri aldıkları eğitim boyunca müşteri memnuniyeti güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz

American VIP Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim modelleri sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

En çok merak edilen konu"Harcadığım para ve zamanın karşılığını alacak mıyım?"sorusuna vereceğiniz cevap "FAZLASIYLA" olacaktır.

Real Life English (Gerçek Hayat İngilizcesi)

Kuaförden, manava; havalimanından,mahkeme salonuna kadar günlük hayatta karşılaşacağınızdiyaloglardan oluşan gerçek hayat senaryoları ile eğitim alırsınız.

Kaliteli Hizmet

Eğitim danışmanınız ve öğretmeniniz sizinleonline veya offline sürekli etkileşim halindedir vesorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

05:57
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP