Grup Eğitimi

American VIP Language Schools olarak tüm eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosuna uygun Uluslararası Standartta düzenlemekteyiz.

Öğrencilerimiz 4 temel beceri odaklı (okuma-konuşma-yazma-dinleme) ve konuşma/dinleme pratiklerine ağırlık verilen uygulamaya yönelik bir eğitim almaktadır. Öğrenci adaylarımızın seviyeleri tespit edilerek başlangıç noktasından itibaren hayatlarındaki hedeflerine dair bir eğitim planlaması yapılır. Uzman Eğitim Danışmanlarımız öğrenci adaylarımızın hedeflerine ulaşması için en uygun eğitim planı ile eğitim çizelgesi oluşturur.

Öğrencilerimiz Grup Eğitimi Derslerinin yanında American VIP mobil aplikasyonumuz üzerinden dilediği saate rezervasyon oluşturup uzman eğitmenlerimiz ile birebir dersler gerçekleştirebilirler.

İngilizce Grup Eğitimlerinde öğrencilerimiz 8-10 kişilik sınıflarda ilin en iyi İngilizce öğretmenleri ile eğitim görmektedirler. American VIP Language Schools eğitmen kadrosu; akademik temelli, pedagojik formasyonu olan ve uluslararası eğitmenlik sertifikalarına sahip öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Seviye Tanımları

Elementary (A1)

Uzman eğitmenlerimiz ile 8-10 kişilik sınıflarda 4 temel beceri üzerine (okuma, yazma, konuşma, dinleme) doğru orantılı geliştirilecek şekilde program yapılmıştır. Konuşma ve dinleme egzersizlerine ağırlık verilmiştir. İngilizceyi tanıma ve öğrenme niteliğindeki A1 seviyesinde öğrencilerimiz İngilizce ile tanışır cümle kalıplarına, kullanımlarına hakim olurlar.

Pre-Intermediate (A2)

Uzman eğitmenlerimiz ile 8-10 kişilik sınıflarda 4 temel beceri üzerine (okuma, yazma, konuşma, dinleme) doğru orantılı geliştirilecek şekilde program yapılmıştır. Konuşma ve dinleme egzersizlerine ağırlık verilmiştir. Öğrencilerimiz A2 seviyesinde günlük kısa konuşmalarda kendini ifade edebilir, İngilizce ile karşılaştıklarında aktiflik gösterebilir hale gelmiş olurlar.

İntermediate (B1)

Uzman eğitmenlerimiz ile 8-10 kişilik sınıflarda 4 temel beceri üzerine (okuma, yazma, konuşma, dinleme) doğru orantılı geliştirilecek şekilde program yapılmıştır. Konuşma ve dinleme egzersizlerine ağırlık verilmiştir. Öğrencilerimiz B1 seviyesinde kendilerini günlük hayatta rahatlıklar ifade edebilir. Yurtdışı seyahatlerinde, ana dili ingilizce olan kişilerle sohbetlerinde zorluk yaşamadan rahatlık merkezinde diyaloglarını gerçekleştirebilir düzeye ulaşmış olurlar.

Upper-Intermediate (B2)

Uzman eğitmenlerimiz ile 8-10 kişilik sınıflarda 4 temel beceri üzerine (okuma, yazma, konuşma, dinleme) doğru orantılı geliştirilecek şekilde program yapılmıştır. Konuşma ve dinleme egzersizlerine ağırlık verilmiştir. Öğrencilerimiz B2 seviyesinde akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirler. B2 seviyesini tamamladıklarında İngilizcedeki tüm grammer yapılarına hakim olurlar. Rahatlıkla İngilizceyi öğrendim hayatımdaki hedefimi tamamladım diyebilirler. B2 seviyesini tamamlayan öğrencilerimiz TESOL programına başlayıp sertifikalarını elde ederek Uluslararası Alanda İngilizce Öğretmenliği yapabilirler.

Advanced (C1)

Uzman eğitmenlerimiz ile 8-10 kişilik sınıflarda ağırlıklı olarak konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecek şekilde program yapılmıştır. C1 seviyesinde öğrencilerimiz ana dil seviyesinde İngilizce konuşmanın yanında akademik kelimelere, kullanılan deyimlere de aşinalık kazanırlar.

Advanced  (C2)

Uzman eğitmenlerimiz ile 8-10 kişilik sınıflarda ağırlıklı olarak konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecek şekilde program yapılmıştır. C2 seviyesinde öğrencilerimiz ana dil seviyesinde İngilizce konuşmanın yanında akademik kelimelere, kullanılan deyimlere de hakim olurlar.

American VIP Yabancı Dil Kursları
Detaylı bilgi almak İçin formu doldurun
© 2023 American VIP. Tüm hakları saklıdır.
moonworkshop
American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

03:40
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP