Hakkımızda

American VIP Yabancı Dil Kursları,

Markalar Birliğinin tecrübesiyle 800 Dil Okulunun En Yeni Dijital Markası olan American VIP Language Schools çok kısa süre içerisinde Türkiye’nin hemen hemen tüm İl ve İlçelerinde şubesi olan Uluslararası bir Dil Okuludur.

 

American VIP Language Schools Türkiye’de, Avrupa Konseyi (Council of Europe) tarafından onaylanmış ve tüm Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program ve kalite içerisinde standart hale getirmiş olan “Avrupa Dil Portfolyosu” kriterlerine uygun eğitim veren dil okuludur. 

American VIP Language Schools ‘ta uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

 

American VIP Yabancı Dil Kursları benzersiz ve tescilli eğitim sistemi ve yine sadece kendi öğrencileri tarafından kullanılabilen uygulama ile öğrencilerine en iyi yabancı dil eğitimini ve hizmeti sunmaktadır.

 

Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemle öğrencimiz kursumuzda yapılan derslerimizden sınırsızca faydalanabilir. Öğrencilerimiz grup eğitimleri ana dersleri haricinde sınırsız özel ders talep etme hakkına sahiptir.

 

American VIP Language Schools’ta Türkiye’de İLK ve TEK olarak uygulanan “Sınırsız Özel Ders” modeli ile öğrencilerimiz alışılagelmiş uygulamaların dışında eğitimlerini tamamlayarak başarıya ulaşmaktadır.

American VIP Yabancı Dil Kursları
Detaylı bilgi almak İçin formu doldurun
© 2023 American VIP. Tüm hakları saklıdır.
American VIP
Çevrimiçi
American VIP

American VIP Hoşgeldiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve iletişim için eğitim uzmanlarımız size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

04:58
Whatsapp Sohbet
HEMEN ARA
WHATSAPP